MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 3923327
*
nr 392 3327
Fåtölj
Jetson, nubuc, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 januari 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/1 14:43:34
1
Vinnande bud
16/1 15:51:48
2
950 kr
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar nubuc slitage stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
4247 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
*
Fåtölj
nr 392 3327
Fåtölj
Jetson, nubuc, slitage
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 januari 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/1 14:43:34 | 1 | Vinnande bud |
16/1 15:51:48 | 2 | 950 kr |
- Läs mer...
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtölj jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj karmstol karmstolar nubuc slitage stol stolar
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
4247 Fåtöljer
ett par
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59